• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Kulki mocy i inne przysmaki

12 listopada w godzinach popołudniowych odbyły się w naszej szkole warsztaty kulinarne. 

 

W warsztatach wzięła udział grupa uczniów z klas piątych i szóstych. Warsztaty zorganizowane zostały przez Miejski Klub Sportowy Korona oraz dietetyk, panią Partycję Jeziak w ramach projektu TESCO "Zrób z nami kulki mocy". Uczniowie poznali przepisy na zdrowe i smaczne przekąski (w tym domową nutellę ), które w łatwy i szybki sposób mogli przygotować. Spotkanie zakończyło się degustacją i wręczeniem drobnych upominków dla uczestników. Było smacznie i słodko!

 

Magdalena Krajewska

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider