Kulki mocy i inne przysmaki

12 listopada w godzinach popołudniowych odbyły się w naszej szkole warsztaty kulinarne.

W warsztatach wzięła udział grupa uczniów z klas piątych i szóstych. Warsztaty zorganizowane zostały przez Miejski Klub Sportowy Korona oraz dietetyk, panią Partycję Jeziak w ramach projektu TESCO "Zrób z nami kulki mocy". Uczniowie poznali przepisy na zdrowe i smaczne przekąski (w tym domową nutellę ), które w łatwy i szybki sposób mogli przygotować. Spotkanie zakończyło się degustacją i wręczeniem drobnych upominków dla uczestników. Było smacznie i słodko!

Magdalena Krajewska