• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Gminny Festiwal Piosenki Patriotycznej

 

31 października odbyły się szkolne eliminacje do XIV Gminnego Festiwalu Piosenki Patriotycznej.

W ich wyniku podczas Festiwalu, który odbył się 6 listopada w Szkole Podstawowej w Baniosze reprezentowali nas soliści: Szymon Wilk, kl.1b, Zuzanna Hawryluk, kl. 5d, duet: Julia Brysiak, Natalia Sujecka (6b) oraz szkolny chór. Wróciliśmy z nagrodami!

Julia Brysiak, Natalia Sujecka – II miejsce w kategorii duety klas 4 – 8

Szkolny chór – II miejsce w kategorii zespoły wokalne

Szymon Wilk – III miejsce w kategorii soliści klas 1 – 3

Gratulujemy!!!

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider