Gminny Festiwal Piosenki Patriotycznej

31 października odbyły się szkolne eliminacje do XIV Gminnego Festiwalu Piosenki Patriotycznej.

W ich wyniku podczas Festiwalu, który odbył się 6 listopada w Szkole Podstawowej w Baniosze reprezentowali nas soliści: Szymon Wilk, kl.1b, Zuzanna Hawryluk, kl. 5d, duet: Julia Brysiak, Natalia Sujecka (6b) oraz szkolny chór. Wróciliśmy z nagrodami!

Julia Brysiak, Natalia Sujecka – II miejsce w kategorii duety klas 4 – 8

Szkolny chór – II miejsce w kategorii zespoły wokalne