• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Bezpiecznie - ze Strażą

24 października przybyli do naszej szkoły funkcjonariusze Straży Miejskiej.

Oczywiście nie na interwencję, tylko po to, by spotkać się z uczniami klas młodszych. Tematem rozmowy były zachowania zasad bezpieczeństwa – nie tylko w drodze do i ze szkoły, ale w każdej sytuacji.

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider