• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Prot i Filip

 

22 października młodsze klasy udały się do Ośrodka Kultury na spektakl p.t. Prot i Filip. Podczas przedstawienia można było usłyszeć najsłynniejsze wiersze Jana Brzechwy, bo właśnie na nich oparty został scenariusz spektaklu.

Nie zabrakło humoru, dowcipnych dialogów i zaskakujących sytuacji. Całe przedstawienie zmierzało jednak do pokazania, że największymi wartościami w życiu są: przyjaźń i szacunek do drugiej osoby.

 

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider