Pamiętamy o zmarłych

Od początku października w naszej szkole trwała zbiórka zniczy – tym samym rozpoczęliśmy przygotowania do Dnia Wszystkich Świętych. 30 października akcja dobiegła końca.

Oddajemy głos pani Magdalenie Krajewskiej – koordynatorce akcji i opiekunce szkolnego koła PCK:

„Szanowni Rodzice, Nauczyciele i Uczniowie, serdecznie dziękujemy za dostarczone znicze (część z nich przekazana została do DPS) oraz pomoc podczas sprzątania grobów (szczególnie klasie 6C i 6D oraz zaangażowanym rodzicom). Zdjęcia stanowią fotorelację z corocznego sprzątania grobów żołnierskich i nauczycielskich na miejscowym cmentarzu podczas wykonywania prac porządkowych przez uczniów i rodziców klasy 6C.”