• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Pamiętamy o zmarłych

 

Od początku października w naszej szkole trwała zbiórka zniczy – tym samym rozpoczęliśmy przygotowania do Dnia Wszystkich Świętych. 30 października akcja dobiegła końca.

 

Oddajemy głos pani Magdalenie Krajewskiej – koordynatorce akcji i opiekunce szkolnego koła PCK:

 

„Szanowni Rodzice, Nauczyciele i Uczniowie, serdecznie dziękujemy za dostarczone znicze (część z nich przekazana została do DPS) oraz pomoc podczas sprzątania grobów (szczególnie klasie 6C i 6D oraz zaangażowanym rodzicom). Zdjęcia stanowią fotorelację z corocznego sprzątania grobów żołnierskich i nauczycielskich na miejscowym cmentarzu podczas wykonywania prac porządkowych przez uczniów i rodziców klasy 6C.”

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider