• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Ekologicznie i sportowo

 

15 października w hali sportowej uczniowie naszej Szkoły wraz z nauczycielem wychowania fizycznego p. Piotrem Marszałkiem wzięli udział w spotkaniu edukacyjnym z Agnieszką Rylik. Spotkanie odbywało się w ramach projektu edukacyjno – ekologicznego „Naładuj akumulatory z Agnieszką Rylik”.

Jest to projekt, który ma na celu szerzenie wiedzy z zakresu recyklingu i właściwego postępowania ze zużytymi bateriami oraz akumulatorami, w szczególności tymi niebezpiecznymi dla środowiska, jakimi są akumulatory samochodowe. Energetyczną ambasadorką projektu jest Agnieszka Rylik - mistrzyni świata w boksie zawodowym. Podczas spotkania uczniowie – uczestnicy projektu wzięli udział w lekcji przyrody połączonej z lekcją wf-u. Dowiedzieli się, co kryje w sobie akumulator samochodowy i jak powinno się prawidłowo postępować, kiedy się już zużyje. Nie zabrakło też tego, co dzieciaki lubią najbardziej, czyli konkursów i zabaw sportowych prowadzonych pod czujnym okiem polskiej mistrzyni. Kolejnym etapem projektu będzie wielki finał w dniu 27 listopada na PGE Stadionie Narodowym.

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider