• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Wszystkiego najlepszego!

 

15 października świętowaliśmy w Szkole Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji klasa 5f przygotowana przez wychowawczynię p. Agatę Kempę zaprezentowała bardzo ciekawe przedstawienie.

Trochę żartem, a trochę serio uczniowie zobrazowali prace nauczyciela, w której co krok spotyka się z jakimś uczniowskim psikusem. „Uczyć, czy nie uczyć? Oto jest pytanie!” sparafrazowała w ostatniej odsłonie uczennica grająca nauczycielkę.

Oprócz przedstawienia i życzeń (nie zabrakło odśpiewanego gromko "Sto lat!") czekała na nauczycieli dodatkowa niespodzianka – każdy otrzymał certyfikowane odznaczenie: „Nauczyciel na medal” , a Pan Dyrektor upominek – życzenia w formie bardzo słodkiego rebusu. Pamiątkowe zdjęcie obecnych na przedstawieniu nauczycieli dopełniło uroczystości, tym bardziej, że zostali na nim uwiecznieni również nauczyciele emeryci, którzy kiedyś pracowali w naszej Szkole.

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider