Święta...

Ostatnie dni 2018 roku upływały w szkole w świątecznym nastroju. Świąteczne dekoracje, ubieranie choinki, klasowe wigilie – to wszystko działo się w ostatnim tygodniu przed Świętami Bożego Narodzenia.

Święta są czasem życzeń, czasem, w którym nie powinno się o nikim zapomnieć. Z tego powodu w czwartek 20 grudnia członkowie Szkolnego Koła PCK pod opieka pani Iwony Książek udali się do Domu Pomocy Społecznej. Przekazali pensjonariuszom Domu życzenia oraz własnoręcznie zrobione świąteczne kartki.

A w piątek 21 grudnia wszyscy uczniowie mieli możliwość obejrzenia jasełek w wykonaniu członków Szkolnego Kola Teatralnego, które działa pod opieką pani Joanny Wilczyńskiej. Nie zabrakło też kolęd w wykonaniu członków Szkolnego Chóru przygotowanych przez pana Andrzeja Kochańskiego.