• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Samorządowy apel klas IV - VI

 

Pierwszy samorządowy apel klas IV – VI odbył się 10 grudnia. Wcześniej miały miejsce wybory samorządu szkolnego i właśnie podczas apelu wszyscy mieli okazję poznać przewodniczącą Wiktorię Gruzę oraz jej zastępczynię Zosię Rychlicką. Wiktoria przedstawiła swój program i zaapelowała: „Jeśli macie jakieś pomysły – dawajcie znać!”

Ponieważ tydzień przed apelem miała miejsce szkolna dyskoteka, mieliśmy również okazję podziękować szkolnym DJ – om: Oliwierowi Bałtrukiewiczowi, Michałowi Sawickiemu i Kubie Zielińskiemu. To dzięki muzyce przygotowanej przez nich zabawa była naprawdę doskonała!

Apel była także okazją do podsumowania obchodów 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości i wręczenia nagród zwycięzcom Szkolnego Festiwalu Piosenki Patriotycznej.

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider