Samorządowy apel klas IV - VI

Pierwszy samorządowy apel klas IV – VI odbył się 10 grudnia. Wcześniej miały miejsce wybory samorządu szkolnego i właśnie podczas apelu wszyscy mieli okazję poznać przewodniczącą Wiktorię Gruzę oraz jej zastępczynię Zosię Rychlicką. Wiktoria przedstawiła swój program i zaapelowała: „Jeśli macie jakieś pomysły – dawajcie znać!”

Ponieważ tydzień przed apelem miała miejsce szkolna dyskoteka, mieliśmy również okazję podziękować szkolnym DJ – om: Oliwierowi Bałtrukiewiczowi, Michałowi Sawickiemu i Kubie Zielińskiemu. To dzięki muzyce przygotowanej przez nich zabawa była naprawdę doskonała!

Apel była także okazją do podsumowania obchodów 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości i wręczenia nagród zwycięzcom Szkolnego Festiwalu Piosenki Patriotycznej.