• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Lubimy Ludzi

 

Udział w Szlachetnej Paczce jest już w naszej szkole tradycją. I tym razem cała szkolna Społeczność - Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i Pracownicy – nie zawiodła. Przez dwa tygodnie trwania zbiórki zgromadziliśmy produkty żywnościowe, odzież, buty, pościel, koce, środki czystości.

W piątek (7 grudnia) wolontariusze wraz ze szkolnymi koordynatorkami akcji – panią Iwoną Książek i panią Dorotą Wodyńską zajęli się pakowaniem zebranych produktów w paczki, których zebrało się 40. Rodzina, dla której organizowaliśmy zbiórkę, otrzymała ponadto wymarzoną lodówkę i odkurzacz. Wzruszenie Obdarowanych udzieliło się też reprezentacji Ofiarodawców. LUBIMY LUDZI!

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider