Lubimy Ludzi

Udział w Szlachetnej Paczce jest już w naszej szkole tradycją. I tym razem cała szkolna Społeczność - Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i Pracownicy – nie zawiodła. Przez dwa tygodnie trwania zbiórki zgromadziliśmy produkty żywnościowe, odzież, buty, pościel, koce, środki czystości.

W piątek (7 grudnia) wolontariusze wraz ze szkolnymi koordynatorkami akcji – panią Iwoną Książek i panią Dorotą Wodyńską zajęli się pakowaniem zebranych produktów w paczki, których zebrało się 40. Rodzina, dla której organizowaliśmy zbiórkę, otrzymała ponadto wymarzoną lodówkę i odkurzacz. Wzruszenie Obdarowanych udzieliło się też reprezentacji Ofiarodawców. LUBIMY LUDZI!