• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Zabawa na 102

 

29 listopada miało miejsce pierwsze dyskotekowe szaleństwo klas IV – VI.

Od 16:30 do 18:00 szkoła rozbrzmiała dyskotekową muzyką a szkolny korytarz wypełnił się tańczącymi parami i grupami. Zabawa była doskonała, obwieszczony koniec wywołał wśród uczestników spore niezadowolenie.

 

https://www.facebook.com/sp2.gorakalwaria/videos/1067173656660275/

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider