• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Widoczny czyli bezpieczny

 

We wtorek 30 października w naszej szkole miało miejsce spotkanie dla klas V – VI prowadzone w ramach kampanii społecznej „Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny”. Zawitali u nas przedstawiciele lokalnych władz, policji, straży pożarnej oraz Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego.

Podczas spotkania uczniowie otrzymali elementy odblaskowe, prezentowali swoje umiejętności jazdy na rowerze podczas pokonywania specjalnie przygotowanego toru rowerowego. Pod okiem strażaków ćwiczyli umiejętność udzielania pierwszej pomocy, a policjanci omawiali rodzaje zagrożeń, na jakie dzieciaki są narażone oraz sposoby ich unikania.

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider