• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Ferie w szkole

Jedni pojechali sobie w góry, inni odpoczywali w domu, a spora grupa naszych uczniów uczestniczyła w zajęciach organizowanych w naszej szkole.

Przez dwa tygodnie pod opieką pani Ewy Dzwonkowskiej i pani Renaty Sowy dzieciaki spędzały właściwie cały dzień. Zajęcia artystyczne, sportowe (również na lodowisku), gry i zabawy wypełniły ten czas.  Olbrzymią radość sprawił dodatkowo śnieg, który zagwarantował prawdziwy zimowy wypoczynek. 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider