• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Próbny sprawdzian szóstoklasisty - 25 listopada

W dniu 25 listopada przed Wami pierwsza próba sprawdzianu szóstoklasisty. Będziecie go pisać w czasie lekcji, od godz. 9.00. Najpierw pierwsza część - język polski i matematyka, a po przerwie - język angielski.

Szczegółowe informacje znajdziecie na tablicy ogłoszeń w szkole oraz u swoich wychowawców.

Zachęcam do obejrzenia maeriałów opublikowanych na naszej stronie w ubiegłym roku szkolnym.

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider