Pierwsza próba przed sprawdzianem

sprawdzian27 listopada 2014 r. (środa) czeka Was pierwszy próbny sprawdzian. Będziecie mieli okazję przekonać się, jak wygląda nowa formuła sprawdzianu.

To Wy, jako pierwsi szóstoklasiści, będziecie pisać też test z języka angielskiego. Zmieniły się arkusze egzaminacyjne, zmieniły się zasady.

Na stronie inernetowej Centralnej Komisji Egzaminacyjnej zamieszczony jest film instruktażowy oraz inne ważne informacje. Zachęcamy do odwiedzenia strony.

Przczytajcie też instrukcję, jak zaznaczać odpowiedzi na karcie odpowiedzi.

A jeśli macie jakieś wątpliwości, czy pytania, to szukajcie odpowiedzi u pani wicedyrektor Mirosławy Modzelewskiej.