• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Pomyślcie o wakacjach!!!

Wprawdzie trochę jeszcze nauki przed Wami, sprawdzian, ale... warto o nich pomyśleć już teraz! Jeśli nie chcecie nudzić się w wakacje, zapiszcie się na półkolonie organizowane w naszej szkole! Mnóstwo dobrej zabawy, zero nudy - to nasze motto! W tym roku organizujemy dwa turnusy:

 

I turnus w terminie od 30 czerwca do 11 lipca (od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00 - 15:00) - brak już wolnych miejsc.

II turnus w terminie od 14 do 25 lipca ( również od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00 - 15:00) - są jeszcze wolne miejsca!!!

Koszt jednego turnusu - 290 złotych, możliwość rozłożenia na raty. Przy zapisie należy wpłacić min. 100 złotych. Cena obejmuje wycieczki, wyżywienie (II śniadanie i obiad), upominki itp.

Dowiedz się więcej u p. Aleksandry Fedynicz - Komosy, namów Rodziców, żeby Cię zapisali!

 

"Bo w wakacje wszystko dla nas jest! Półkolonie są THE BEST!"

(z hymnu półkolonii 2011/2012)

 

Obejrzyj naszą galerię z półkolonii z zeszłego roku...

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider