• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Ćwiczenia z formatowania tekstu

Na zajeciach komputerowych ćwiczymy sposoby formatowania tekstu. Poniżej zamieszczam polecenia i pliki ćwiczeniowe dla osób, które nie były na zajęciach lub chcą jeszcze raz sprawdzić, czy dobrze radzą sobie z formatowaniem tekstu.

 

Polecenia

Adam Niezgódka

Pory roku

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider