• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Krzemionki, Bałtów oraz IVb i IVd

3 czerwca klasy IVb i IVd wyjechały na całodniową wycieczkę do Krzemionek Opatowskich (Muzeum - Rezerwat Archeologiczny) oraz Parku Jurajskiego w Bałtowie.

Zabawa była wręcz nieziemska, sami zobaczcie. Oto garść obrazkowych wspomnień z wycieczki.

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider