• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Wycieczka klas IVb i IVd

9 kwietnia uczniowie klas IVb i IVd wraz ze swoimi wychowawczyniami i opiekunami wyjechali na wycieczkę do Warszawy.

 

Wyjazd poświęcony był Warszawie czasów wojny i dziejom narodu żydowskiego w latach 1939 - 1945. Wędrowaliśmy ulicami dawnego getta warszawskiego, oglądaliśmy zdjęcia przedwojennej Warszawy, poznawaliśmy tradycje żydowskie oraz dzieje stolicy i jej żydowskich mieszkańców. W pewnym momencie zostaliśmy podzieleni na mniejsze zespoły, każdy otrzymał mapę oraz kartę zadań i rozpoczęliśmy gre miejską p.t. "Getto było wszędzie". Oj trzeba było się trochę nagłówkować, złapać orientację w terenie, wytężyć wzrok i uruchomić spostrzegawczość! Wcale nie było lekko. Po dotarciu na metę (Synagoga Nożyków) okazało się, że żadna z grup nie była w stanie wykonać wszystkich zadań. Ale liczyła się przede wszystkim dobra zabawa.

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider