• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Rekolekcje czas zacząć...

Już od poniedziałku rozpoczynamy w szkole rekolekcje wielkopostne. W poniedziałek i wtorek (17 i 18 marca) nauki odbywają się w szkole (sala gimnastyczna). Dla klas czwartych rozpoczynają się o godzinie 10:30. W środę idziemy na mszę do kościoła na godzinę 11:00. Godzinę zbiórki ustalają wychowawcy. PAMIĘTAJCIE O ZEZWOLENIACH NA SAMODZIELNY POWRÓT DO DOMU PO REKOLEKCJACH!

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider