Warsztaty dla uczniów - dodatkowy termin

uczen

W związku z dużą liczbą uczniów, którzy przyjęli nasze zaproszenie do udziału w tegorocznych WARSZTATACH DLA UCZNIÓW ZE SZCZEGÓLNYMI UZDOLNIENIAMI, wyznaczyłyśmy dodatkowy termin warsztatów.

I tak uczniów z poszczególnych klas zapraszamy w następujących terminach:

• 13 grudnia 2013r. od godz. 1700 - 14 grudnia 2013 do godz.1000 – I tura: uczniowie z klas: IVa, IVb, IVc
  • 10 stycznia 2014r. od godz. 1700 - 11 stycznia 2013 do godz.1000 – II tura: uczniowie z klas: IVd, IVe, IVf

Marta Pyrgies- Łukowska, psycholog Irena Maćkowiak, pedagog