• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Lekcja biblioteczna kl IIa

19 lutego 2018 r. odwiedziliśmy Gminną Bibliotekę Publiczną w Górze Kalwarii.

Celem spotkania było przede wszystkim zapoznanie nas z biblioteką i z książką. Dowiedzieliśmy się: że są dwie wypożyczalnie - dla dorosłych oraz dla dzieci i młodzieży, co to znaczy wolny dostęp do półek? co można robić w sali multimedialnej? oraz czym różni się księgarnia od biblioteki. Potem przyszedł czas na prezentację różnych książek: od niezwykłych w dotyku, świecących, poruszających się, po rozkładane, trójwymiarowe i dźwiękowe. Książki baaardzo się  nam podobały :). Oczywiście było też i czytanie p.Magda czytała książkę pt.: "Zima" Małgorzaty Strzałkowskiej. Na koniec zgadywaliśmy bajkowe zagadki a za prawidłową odpowiedź każdy dostał lizaka :) Dziękujemy

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider