• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Skarpeciane Bałwanki

Ponieważ tegoroczna zima nas nie rozpieszcza. Nie sypie Nam białym puchem którym moglibyśmy się wspaniale bawić - samodzielnie w naszej sali lekcyjnej zmajstrowaliśmy nasze bałwanki. Użyliśmy do tego wyobraźni i materiałów dostępnych w każdym domu. Od teraz dumnie zdobią one naszą szatnie.

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider