• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Dekoracja bożonarodzeniowa sali

Każdy z Nas uwielbia święta Bożego Narodzenia.

Dostajemy wtedy prezenty od Świętego Mikołaja, ubieramy z rodzicami choinkę, zajadamy pyszne ciasta. My też z rodzicami i naszymi paniami przygotowaliśmy mały prezent dla wszystkich którzy odwiedzą naszą salę, ale też dla Nas samych by umilić czas nauki i natchnąć klasę duchem świąt - pieknie ozdobiliśmy klasę. W ten cudowny, magiczny czas cieszy nas widok pięknie przystrojonej choinki, naszymi bombkami - wspólnie zrobionym własnoręcznie z rodzinami na warsztatach ozdób świątecznych, płatków śniegu, które wirują w sali, wesołych bałwanków zerkających z każdego zakamarka, oraz pierwszej gwiazdki świecącej nad szopką. Ale, ale to nie koniec... 

W szatni witają Nas świąteczne Anioły z talerzyków papierowych i Święci Mikołaje zrobieni z naszych dłoni. Na półkach nad kurtkami stukają kopytkami reniferki. W wejściu do sali wita wszystkich noc polarna: wesoły eskimosek, pingwinek, iglo, mors arktyczny, foczka, rodzinka polarnych niedźwiadków i orka...

Wszystkim rodzicom dziękujemy za pomoc w dekoracji sali ślicznymi, różnorodnymi bałwankami ;)

 

 My się bardzo, bardzo postaramy

 I zrobimy prezent dla Mikołaja:

 Zrobimy mu szalik piękny i nowy

Żeby go nosił w noce zimowe

 I żeby nie zmarzł w szyję i w uszy

Gdy z burej chmury śnieg zacznie prószyć

Niech się ucieszy Mikołaj Święty

Tak rzadko ktoś mu daje prezenty...

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider