• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Warsztaty ozdób świątecznych II A

6 grudnia z okazji Mikołajek, pomocnicy Świętego Mikołaja z klasy II A urządzili Warsztaty Ozdób Świątecznych.

Wspólnie z rodzicam i rodzeństwem tworzyliśmy łańcuch na Naszą klasową choinkę i śliczne kolorowe bombki. Nie zabrakło też upominków od świętego dla grzecznych dzieci, a przecież wszyscy byliśmy grzeczni :)

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider