• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Konkurs na najpiękniej udekorowane drzwi

drzwi1Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Samorząd Szkolny ogłasza konkurs na najpiękniej udekorowane drzwi. Prosimy każdą klasę (0 - 6) oraz dzieci ze świetlicy o świąteczne przystrojenie drzwi do swojej sali.

 

Termin wykonania: do 17 grudnia.

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider