• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Cele i zadania samorządu szkolnego

1. Tworzenie warunków do rozwoju samodzielności i samorządności uczniów.

2. Tworzenie warunków indywidualnego i grupowego działania na rzecz innych.

3. Tworzenie więzi między uczniami.

4. Podtrzymywanie tradycji w szkole.

5. Organizowanie czasu wolnego.

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider