Podręczniki w roku szkolnym 2017/2018

W roku szkolnym 2017/2018 dla uczniów klas 1-6 są darmowe podręczniki, które uczniowie będa mogli wypożyczyć na początku września.

Zakupić jedynie należy podręczniki do religii oraz materiały do oddziału przedszkolnego.

Zestaw podręczników obowiązujących w roku szkolnym 2016/2017

W roku szkolnym 2016/2017 w klasach 1-5 będą darmowe podręczniki i ćwiczenia, które dzieci otrzymają w pierwszym tygodniu nauki. Należy tylko zakupić podręczniki do religii.

Wykaz podręczników do religii

W klasie szóstej obowiązują następujące podręczniki:

Wykaz podręczników do klasy szóstej

Do oddziału przedszkolnego należy zakupić następujące materiały pomocnicze:

Oddział przeszkolny - materiały

Zestaw podręczników obowiązujących w roku szkolnym 2015/2016

Wykaz podręczników:

W pozostałych klasach (1, 2 i 4) dzieci otrzymują darmowe podręczniki i ćwiczenia.

Zestaw podręczników obowiązujących w roku szkolnym 2014/2015

Podręczniki dla klas 4-6pdf

Podręczniki dla klas 2-3pdf

Materiały pomocnicze do oddziałów 0pdf

Dla uczniów klas pierwszych został zamówiony darmowy podręcznik.