• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Plan lekcji 2014/2015

Plan lekcji obowiązujący od 15 września 2014r.

Klasy 4-6

Klasy 1-3

Oddziały 0 - bez zmian

Plan lekcji obowiązujący od 8 września 2014r.

Klasy 4-6

Klasy 1-3

Oddziały "0" - bez zmian

 

Plan lekcji obowiązujący od 2 września 2014r.

Klasy 4-6

Klasy 1-3

Oddziały "0"

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider