• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

W naszej szkole będzie organizowany egzamin na kartę rowerową. Taką kartę muszą posiadać w szczególności członkowie koła turystycznego prowadzonego przez panią Aleksandrę Fedynicz-Komosę, dlatego pani Fedynicz-Komosa  przygotowała materiały, które mogą pomóc w przygotowaniach do egzaminu.

EGZAMIN TEORETYCZNY NA KARTĘ ROWEROWĄ ODBĘDZIE SIĘ W ŚRODĘ 9 LISTOPADA W GODZ. 14:25 -15:10 W STOŁÓWCE SZKOLNEJ. NALEŻY PRZYNIEŚC ZE SOBĄ PRZYBORY DO PISANIA.

ZAPRASZAMY!

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider