• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Tydzień 23/2

Rozwiązanie zadania należy przekazać p. A. Wilk lub przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  najpóźniej do piątku 29 maja 2015 r.

 

 

 

KLASA IV

Maja zerwała 8 koniczynek. Były wśród nich koniczynki czterolistne i trzylistne. Razem miały 26 listków. Ile czterolistnych i ile trzylistnych koniczynek zerwała Maja?

 

KLASA V

Co jest większe ćwierć z połowy dzielonej przez półtora, czy połowa z ćwierci dzielonej przez półtora?

 

KLASA VI

W dniu trzecich urodzin Wojtka jego wiek stanowił 12% wieku jego taty. Jakim procentem wieku taty będzie wiek Wojtka, gdy będzie obchodził swoje 18 urodziny?

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider