• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Tydzień 22/2

Rozwiązanie zadania należy przekazać p. A. Wilk lub przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. najpóźniej do piątku 22 maja 2015 r.

 

 

 

KLASA IV

Bartek zamierzał kupić pięć porcji lodów, ale zabrakło mu 50 groszy. Kupił więc cztery porcje i otrzymał 60 groszy reszty. Jaka była cena jednej porcji lodów?

 

KLASA V

W trójkącie równoramiennym kąt między ramieniem i podstawą jest dwa razy większy od kąta między ramionami. Jakie są miary kątów tego trójkąta?

 

KLASA VI

Krzew o wysokości 1 m na zdjęciu ma długość 2 cm, a wysokość płotu na tym zdjęciu wynosi 3,3 cm. Ile wynosi rzeczywista wysokość płotu wyrażona w metrach?

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider