• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Tydzień 20/2

Rozwiązanie zadania należy przekazać p. A. Wilk lub przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  najpóźniej do piątku 8 maja 2015 r.

 

 

 

KLASA IV

Pewnego razu o nocnej porze dwa wielkie grzyby wyrosły w borze. Rzekł łoś: „Od rana mam w brzuchu pusto” i zaraz grzyba zjadł jedną szóstą. Połknął potem trzy szóste i mruknął: „ Mało!” Ile mu jeszcze grzybów zostało?

 

KLASA V

Gdy pan Siwek wyjeżdżał z Gdańska o godz. 11.30 licznik kilometrów w samochodzie wskazywał liczbę 41235. Kiedy o 16.30 dojechał do Szczecina licznik wskazywał 41611. Z jaką przeciętną prędkością jechał pan Siwek?

 

KLASA VI

Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile waży cegła?

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider