• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Tydzień 19/2

Rozwiązanie zadania należy przekazać p. A. Wilk lub przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. najpóźniej do piątku 1 maja 2015 r.

 

 

 

KLASA IV

Kotka Ali miała dwie kotki. Każda z tych kotek po pewnym czasie miała dwa kociątka, a następnie każde z nich miało również po dwa kocięta. Ile kotów łącznie miała Ala?

 

KLASA V

Ola pojechała z tatą do lasu położonego w odległości 25 km od domu. Ich samochód spala średnio ok. 8 l benzyny na 100 km. Ile benzyny spalił samochód podczas jazdy w obie strony?

 

KLASA VI

W Masywie Śnieżnika udostępniona jest do zwiedzania sztolnia byłej kopalni uranu w Kletnie. Ze złoża wydobyto ok. 20 t uranu, co stanowi ok. 1/20 uranu wydobytego w Sudetach. Oblicz, ile uranu wydobyto ogółem w Sudetach.

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider