• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Tydzień 18/2

Rozwiązanie zadania należy przekazać p. A. Wilk lub przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  najpóźniej do piątku 24 kwietnia 2015 r.

 

 

 

KLASA IV

Na przyjęcie urodzinowe Jacka jego mama przygotowała 2 jednakowe torty. Jacek zaprosił 8 kolegów i kilka koleżanek. Torty były wyśmienite i po przyjęciu nie było już ani kawałka. Każde dziecko oraz mama i tata zjedli po 2/16 tortu.
Ile dziewczynek przyszło na przyjęcie?

 

KLASA V

Pan Dokładny w czasie trzech godzin i trzech kwadransów przejechał 211,5 km. Ile kilometrów pokonywał przeciętnie
w ciągu godziny?

 

KLASA VI

W czwartek 16 maja 2013 roku Alicja obchodziła swoje jedenaste urodziny. Jaki był dzień tygodnia, gdy Alicja obchodziła swoje ósme urodziny?

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider