• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Tydzień 13/2

Rozwiązanie zadania należy przekazać p. A. Wilk lub przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  najpóźniej do piątku 6 marca 2015 r.

 

 

 

KLASA IV

Do wyprodukowania 30 kg masła mleczarnia zużywa 750 litrów mleka. Ile litrów mleka zużyje ta mleczarnia do wyprodukowania 120 kg masła?

 

KLASA V

Na dwudniowy turniej do króla Karola przybyło wielu rycerzy, już pierwszego dnia połowa z nich zakochała się w pięknej królewnie, a 2/3 pozostałych rycerzy zakochało się w niej następnego dnia. Tylko 12 rycerzy pozostało całkiem obojętnych na wdzięki królewny. Ilu rycerzy przybyło na turniej?

 

KLASA VI

Pole powierzchni całkowitej pewnego graniastosłupa jest równe 120 〖dm〗^2 i jest 4 razy większe od jego pola powierzchni bocznej. Jakie pole ma podstawa tego graniastosłupa?

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider