• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Regulamin konkursu "Maraton matematyczny"

Regulamin konkursu "Maraton matematyczny"

Regulamin konkursu „Maraton matematyczny” 1. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas IV – VI Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Księcia Janusza w Górze Kalwarii. 2. Konkurs trwa od listopada 2014 r. do końca maja 2015 r. 3. W każdy poniedziałek na tablicy informacyjnej i stronie internetowej szkoły zamieszczone jest jedno zadanie dla poszczególnych klas. 4. Rozwiązanie zadania należy przekazać najpóźniej do piątku każdego tygodnia p. A. Wilk lub przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 5. Za każde zadanie można otrzymać maksymalnie 3 punkty. 6. Za oddanie rozwiązania już w poniedziałek uczeń otrzymuje dodatkowo 2 punkty, a we wtorek 1 punkt.Pozostałe dni nie są premiowane. 7. Wyniki konkursu uaktualniane są na bieżąco na tablicy informacyjnej. 8. Zwycięzcą konkursu jest uczeń, który zdobędzie największą liczbę punktów w każdej z klas.

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider