• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Maraton matematyczny - 2 edycja

Od dnia 3 listopada 2014r. w naszej szkole rusza "MARATON MATEMATYCZNY".

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas IV – VI. Każdy może sprawdzić swoje siły. Co poniedziałek na tablicy ogłoszeń przy sali nr 36 i stronie internetowej szkoły zamieszczane będzie jedno zadanie dla każdej z klas. Rozwiązanie zadania należy przekazywać p. Annie Wilk lub przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. najpóźniej do piątku każdego tygodnia. Finał „MARATONU MATEMATYCZNEGO” przewidywany jest w ostatnim tygodniu maja 2015 r. ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU.

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider