• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

'' Bezpieczny bo widoczny"

Konkurs gminny p.t.'' Bezpieczny bo widoczny".

Uczniowie klas 4-6 układają wiersz związany z bezpieczeństwem (odblaski, oświetlenie umieszczone w treści wierszy). Długość i tematyka dowolna. Prace składamy do 12 grudnia (wiersz w wersji papierowej i elektronicznej). Wybrane wiersze prześlemy do organizatora, rodzice wypełniają zgodę na przetwarzanie danych osobowych dziecka.

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider