• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

"Śpiewająca Rodzina"

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie "Śpiewająca Rodzina. Rodzinny konkurs piosenki patriotycznej".
Konkurs przeznaczony jest dla uczniów oraz ich rodziców. Wystąpić może dziecko w towarzystwie jednego lub obojga rodziców. Forma występu jest dowolna: śpiew z wykorzystaniem mechanicznego podkładu muzycznego, śpiew przy akompaniamencie (rodzica, dziecka, rodzica z dzieckiem).

Prezentowane utwory mają mieć treść patriotyczną. Konkurs odbędzie się 7 grudnia o godz. 18:00 w sali kina "Uciecha".
Nagrody będą przyznawane w kategoriach wiekowych zgodnie z wiekiem dzieci, to znaczy klasy I - III i IV - VI. Przewidujemy również nagrodę publiczności.
Jak się zgłosić? Można zgłaszać się osobiście lub przy pomocy e-dziennika do p. Andrzeja Kochańskiego - nauczyciela muzyki, wychowawcy klasy 5b. Można też przesyłać zgłoszenia pocztą elektroniczną na adres szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . W zgłoszeniu należy podać imiona i nazwiska występujących osób, klasę, do której chodzi dziecko i tytuł utworu.
ZAPRASZAMY! Śpiewać każdy może!!!
Konkurs realizowany jest dzięki mikrodotacji udzielonej przez stowarzyszenie "O to chodzi..." działającym na zlecenie Gminy Góra Kalwaria w ramach realizacji projektu "Aktualizacja Lokalnego Programu Rewitalizacji Miasta i Gminy Góra Kalwaria".

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider