• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Strażnicy Sieci

Serdecznie zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Strażnicy Sieci”. Konkurs kierowany jest do uczniów w wieku 8-12 lat. Udział w konkursie jest bezpłatny.

straznicy sieci

  

Celem projektu jest zwrócenie uwagi na tak ważną kwestię jak bezpieczne korzystanie z Internetu. W ramach projektu organizatorzy chcą poprzez edukację i działania artystyczne stworzyć wśród uczniów społeczność Strażników Sieci, którzy będą świadomi zagrożeń płynących z Cyberprestrzeni i będą chronić zarówno siebie, jak i swoich rówieśników.

 

Co trzeba zrobić?

 

Wystarczy puścić wodze wyobraźni i przenieść swoją artystyczną wizję na papier. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu pracy plastycznej w dowolnej technice manualnej, formie płaskiej, formacie A4. Tematem przewodnim prac powinno być połączenie 2 motywów: zagrożeń czyhających w Sieci oraz symbolu Lwa jako strażnika bezpieczeństwa w Sieci.

 

Zgłoszenia przyjmowane są do 12 grudnia br.

 

Nagrody!

 

Dla Laureatów konkursu: Nagroda główna: tablet Lenovo a dla pozostałych Laureatów pakiety nagród rzeczowych takich jak: artykuły plastyczne, papiernicze, wydawnictwa, zabawki, gadżety IT.

Dla szkół: Szkoła, która prześle największą liczbę prac uczniów otrzyma profesjonalne urządzenie WatchGuard Firebox T30-W, zabezpieczające jej sieć, z roczną usługą subskrypcji.

 

Organizatorzy konkursu:

 

WatchGuard Technologies, Bakotech Partnerzy: St. Majewski, Wydawnictwo Dreams, Wydawnictwo Media Rodzina, Piatnik Patroni medialni: Dobra Szkoła, Magazyn Dziecko – Najlepsza Inwestycja, Szkolna Gablotka Obsługą konkursu zajmuje się agencja public relations Lucky Monday.

 

Regulamin i szczegółowe informacje konkursowe: www.straznicysieci.pl

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider