• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Konkursy organizowane przez MKO w roku szkolnym 2016/2017

W bieżącym roku szkolnym przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty organizowane są nastepujące konkursy dla uczniów szkół podstawowych:

  • z języka polskiego (etap szkolny 3 listopada)
  • z matematyki (etap szkolny 9 listopada)
  • z zajęć komputerowych miniLogia15 (etap szkolny 26 październik -17 listopad) 

 

 

Na każdym etapie potrzebna jest zgoda rodziców na udział w konkursie. Druki przekażą zainteresowanym osobom nauczyciele przedmiotu.

 

Na stronie www.konkursy.mscdn.pl można znaleźć regulaminy, programy merytoryczne oraz zadania z lat poprzednich konkursów z języka polskiego i matematyki, a na stronie minilogia.oeiizk.waw.pl z zajęć komputerowych.

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider