• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Gminne zawody w piłkę ręczną chłopców.

 

20.02.2019 roku odbyły się zawody w piłkę ręczną chłopców.

 

Nasza reprezentacja w składzie: Igor C, Dawid K, Wojciech P, Krzysztof Sz, Konrad P, Alan W, Kamil K, Marcin B, Jakub Sz, Bartosz R, Karol W, Kacper P. zajęła IV miejsce.

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider