• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Gminne zawody w piłkę siatkową chłopców.

W dniu 11.01.2019 roku w Dobieszu odbyły się zawody w piłkę siatkową chłopców.

Nasza reprezentacja w składzie: Marcin B, Konrad P, Kamil K, Alan W, Igor C, Wojciech P, Dawid K, Bartosz R, Jakub Sz, Kacper P. zajęła III miejsce w grupie.

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider