• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Gminne zawody w piłkę koszykową chłopców.

W dniu 13.11.2018 roku odbyły się zawody w piłkę koszykową chłopców.

Nasza reprezentacja w składzie: Igor C, Dawid K, Wojtek P, Mateusz W, Krzysztof S, Konrad P, Alan W, Kamil K, Marcin B, Filip K, Paweł J, Konrad B. zdobyli IV miejsce w grupie.

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider