• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Gminne Indywidualne biegi przełajowe chłopców 2018/2019.

W dniu 20.09.2018 roku zostały rozegrane Mistrzostwa Gminy w Indywidualnych biegach przełajowych chłopców.

Nasza reprezentacja w składzie: Igor C., Oskar R., Marcin B., Mateusz W., Nikodem B., Kacper G., Maciej Z., Igor G. Do dalszego etapu zakwalifikowali się: Mateusz W., Kacper G., Igor G.

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider