• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Gminne zawody w piłce koszykowej dziewczynek i chłopców

W dniach 7 i 8 listopada zostały rozegrane gminne zawody w piłkę koszykową dziewczynek i chłopców.

Dziewczynki w składzie: Dzwonkowska Paulina, Rodziewicz Marta, Wróblewska Maria, Pająk Julia, Markowska Karolina, Starzyńska Magdalena, Jopek Oliwia, Kamola Judyta, Kozicka Oliwia, Cybulska Amelia, Chołuj Zuzanna, Pazura Joanna zajęły III miejsce.

Chłopcy w składzie: Baj Kacper, Sułkowski Wiktor, Mujević Alan, Wolski Jakub, Frołow Mikołaj, Bandzul Albert, Olejnik Samuel, Bambejca Przemysław, Dziuraniuk Karol, Rogowiec Alan zajęli III miejsce.

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider