• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Międzypowiatowe mistrzostwa w indywidualnych biegach przełajowych.

W dniu 3.10.2017 roku odbyły się międzypowiatowe indywidualne biegi przełajowe. Z naszej szkoły zakwalifikowali się: Paulina Dzwonkowska, Kuba Wolski, Mikołaj Frołow.

W klasyfikacji końcowej Paulina Dzwonkowska zajęła miejsce 31, Kuba Wolski zajął miejsce 27, Mikołaj Frołow zajął miejsce 23.

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider