• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Powiatowe sztafetowe biegi przełajowe.

W dniu 29.09 2017 roku zostały rozegrane powiatowe sztafetowe biegi przełajowe dziewczynek i chłopców.

Reprezentanci naszej szkoły: Markowska Karolina, Dzwonkowska Paulina, Wróblewska Maria, Starzyńska Magda, Kozicka Oliwia, Lefeld Marta, Sobiepanek Barbara, Choińska Julia, Kalicińska Gabriela, Pazura Joanna, Bezak Nikodem, Baj Kacper, Wolski Jakub, Frołow Mikołaj, Bochyński Karol, Krawczyk Wiktor, Grzelczak Kacper, Majewski Krzysztof, Olejnik Samuel, Sułkowski Wiktor. Nasze reprezentacje zajęły IV miejsce.

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider