• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Sztafetowe biegi przełajowe

21.09.2017 roku zostały rozegrane gminne sztafetowe biegi przełajowe. Naszą szkołę reprezentowały dziewczynki i chłopcy.

Dziewczynki w składzie: Markowska Karolina, Dzwonkowska Paulina, Wróblewska Maria, Sarzyńska Magda, Kozicka Oliwia, Lefeld Marta, Sobiepanek Barbara, Choińska Julia, Kalicińska Gabriela, Pazura Joanna.

Chłopcy w składzie: Bezak Nikodem, Wolski Jakub, Frołow Mikołaj, Bochyński Karol, Cierniewski Igor, Świetlik Mateusz, Krawczyk Wiktor, Zyga Maciej, Grzelczak Kacper, Olejnik Samuel.

Dziewczynki i chłopcy zajęli 1 miejsce w gminie .

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider